Adidas

World Mobil’e özel 3 – 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında Adidas harcamalarınızda 30 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın.

Nasıl katılırım?

World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Hemen Katıl” butonuna tıklanması yeterlidir.Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir

Kampanyaya ait detay bilgiler

  • Kampanya 3-31 Mayıs 2019 tarihleri arasında geçerlidir.Adidas mağazalarında World POS’ları üzerinden yapılacak alışverişler için geçerlidir. E-ticaret alışverişlerinde geçerli değildir.Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları, ticari kredi kartları ve bireysel TLcard’lar dahildir.Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri alışverişlerden ilki kampanyaya dahil olacaktır.Ek kartlar ile yapılacak harcamalar kampanyaya dahil olup, puan yüklemeleri asıl karta yapılmaktadır.Nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan 30 TL Worldpuan kazanabilir.Kampanyaya katılım yapılması durumunda Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 11 Haziran 2019 tarihine kadar yüklenecektir.
  • Puanların son kullanım tarihi 22 Haziran 2019’dir. Kullanılmayan puanlar 23 Haziran 2019’da geri alınacaktır.Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir. Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir. Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir.Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.