Axess Mobil’e Özel Damat Tween’de Ek %10 İndirim!

Axess Mobil’e özel 22 Eylül’e kadar Damat Tween mağazalarında 2019 İlkbahar-Yaz ve 2019/20 Sonbahar-Kış sezonu alışverişinizde sezon indirimine ek %10 indirim hediye.

Nasıl katılırım?

Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir.

Kampanyaya ait detay bilgiler

 

  • Axess Mobil’e özel 2-22 Eylül 2019 tarihleri arasında Damat Tween mağazalarında 2019 İlkbahar-Yaz ve 2019/20 Sonbahar-Kış sezonu alışverişinizde sezon indirimine ek %10 indirim sunulmaktadır. Ceremony, aksesuar, outlet grubu ile e-ticaret hariçtir. Kravat ve kemer aksesuar grubu kampanyaya dahildir. Diğer kampanya, indirim ve çeklerle birleştirilemez. İndirim firma tarafından uygulanmaktadır.
  • Kampanyadan sadece Axess Mobil üzerinden ilk harcamadan önce “Promosyon Kodu Al” butonuna tıklayarak promosyon kodu alan müşteriler yararlanabilir. Alınan şifreler 1 kez kullanılabilecektir.
  • Axess’e özel 31 Ocak 2020 tarihine kadar Damat Tween’de alt limitsiz vade farksız 2 taksitli alışverişlerinizde +4 taksit ile 6 taksit sunulmaktadır. Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Bank’O Card Axess dahil değildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 2,9 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır. Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.
  • 50.000TL ve üzeri limitli Ticari Kredi Kartları ile yapılan taksitli işlemlerde, işlem tutarı üzerinden Taksitli İşlem Komisyonu tahsil edilmektedir.