Axess’e özel Divarese’de 100 TL chip-para!

Axess’e özel 3 – 19 Mayıs 2019 tarihleri arasında Divarese’de 600 TL ve üzeri ilk alışverişinize 100 TL chip-para hediye! Üstelik 7 taksitle.

Kazanılan chip-paralar 31 Mayıs 2019 tarihine kadar Divarese mağazalarında kullanılabilecektir.

Nasıl katılırım?

Hemen katılabilirsiniz.

Kampanyaya ait detay bilgiler

 

  • 3 – 19 Mayıs 2019 tarihleri arasında Divarese mağazalarında ve Divarese.com.tr’den tek seferde yapacağınız ilk 600 TL ve üzeri tek ödeme ve taksitli alışverişinize 100 TL chip-para sunulmaktadır. Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 31 Mayıs 2019 tarihine kadar Divarese mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 1 Haziran 2019 tarihinde geri alınacaktır. Hopi mobil ödeme ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Kampanyada chip-para kazanımına sanal POS’tan yapılan işlemler de dahildir, kazanılan chip-paralar yalnızca mağazalarda harcanabilmektedir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 100 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • 1 Ocak – 31 Aralık 2019 tarihleri arasında, Divarese ve www.divarese.com.tr ’de Axess’e özel 7 aya kadar taksit fırsatı sunulur. Axess, Wings, Free, Axess exi26 asıl/ek ve sanal kart sahipleri ve Bank’O Card Axess sahipleri faydalanabilir. Bank’O Card Axess ile en fazla 3 taksit yapılabilmektedir.