Axess’e özel Gittigidiyor.com’da 100 TL’ye varan chip-para!

Axess’e özel 1-15 Eylül 2019 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500-999,99 TL arasındaki alışverişlere 50 TL, 1000 TL ve üzeri alışverişlere ise 100 TL chip-para!

Nasıl katılırım?

Kampanya katılımı için harcamadan önce Axess Mobil üzerinden “Hemen katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir. Axess Mobil ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Kampanyaya ait detay bilgiler

 

  • Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri bir kez chip-para kazanma hakkına sahiptir. Kampanya kapsamında kazanılacak maksimum chip-para tutarı 100 TL’dir.
  • Kazanılan chip-para’lar aynı gün karta yansıyacak, 30 Eylül 2019 tarihine kadar kullanılacaktır. Kullanılmayan chip-para’lar 1 Ekim 2019 tarihinde geri alınacaktır.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free, Neo ve de Akbank sanal kartları yararlanacaktır. Kampanyaya Bank’O Card Axess ve ticari kartlar dahil değildir.
  • Kampanya “Takı, Mücevher ve Altın” kategorisinde yapılan alışverişlerde ve kontör alışverişlerinde geçerli değildir.
  • Kampanya süresince, kampanya koşularının sağlandığı ilk alışveriş ödüllendirilecektir.
  • Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.