Axess’e özel Mutlu Akü’de 30 TL chip-para!

1 Eylül-31 Ekim 2019 döneminde Axess üyesi Mutlu Akü, Çelik Akü veya Povver Akü’de 200 TL ve üzeri ilk harcamanıza, 7 Kasım’a kadar tüm Axess üye işyerlerinde geçerli 30 TL chip-para hediye!

Nasıl katılırım?

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Axess Mobil’den “Hemen Katıl” butonunu tıklayın veya “AKU” yazıp 4566’ya SMS gönderin!

Kampanyaya ait detay bilgiler

 

  • 1 Eylül – 31 Ekim 2019 tarihleri arasında, kampanyaya katılan Axess üyesi Mutlu Akü, Çelik Akü veya Povver Akü bayilerinde 200 TL ve üzeri ilk harcamanıza 30 TL chip-para sunulmaktadır.
  • Kampanyadan faydalanmaya başlamak için ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin; Axess Mobil’den “Hemen Katıl”a tıklaması veya Akbank’ta kayıtlı cep telefonu numarasından “AKU“ yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olması gerekmektedir.
  • Kampanya katılımı, Axess Mobil’den yapılan katılımlarda profil alanındaki “Katıldığınız Kampanyalar” bölümünde yer almasından sonra, SMS ile yapılan katılımlarda ise belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından “kayıt oldunuz” bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
  • Kazanılan chip-paralar anında karta yüklenecek ve yüklendiği andan itibaren 07 Kasım 2019 tarihine kadar tüm Axess üyesi işyerinde kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 8 Kasım 2019 tarihinde silinecektir.
  • Aynı gün içerisinde yapılan 200 TL ve üzeri ilk harcama kampanyaya dahildir. Kampanya kapsamında işlemlerin üye işyeri tarafından Mutlu Akü sanal POS’undan yapılması gerekmektedir. Kampanyadan Axess, Axess Business, Free, Wings, Wings Business, Neo, Neo Business, Axess KOBİ asıl ve bu kartlara bağlı ek kart sahipleri faydalanabilecektir. Bank’O Card Axess kartları Chip-para kampanyasına dahil değildir.
  • Tüzel müşteriler Axess Mobil uygulamasını kullanamadıkları için kampanyaya 4566’ya SMS göndererek katılabilir. Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı cep telefonundan SMS ile kayıt olunması gerekmektedir. Şahıs şirketi sahipleri; bireysel ve ticari kartlarıyla Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılabileceklerdir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Kampanyaya Mutlu Akü, Povver Akü ve Çelik Akü markaları dahildir. Chip para kampanyasından bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalardan Axess Mobil veya SMS ile kayıt olması halinde en fazla 1 kez ve toplam 30 TL chip-para kazanabilecektir.
  • Mutlu Akü, Povver Akü ve Çelik Akü markalarının herhangi birinden chip-para kazanımı sağlanması halinde diğer iki markadan yapılacak harcamalardan ayrıca ödül kazanımı olmayacaktır.