Axess’e Özel Sportive’de 50 TL chip-para!

Axess’e özel 1 – 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında Sportive’de 350 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL chip-para hediye!

Kazanılan chip-paralar 15 Eylül 2019 tarihine kadar Sportive mağazalarında kullanılabilecektir.

Nasıl katılırım?

Hemen katılabilirsiniz.

Kampanyaya ait detay bilgiler

 

  • 1 – 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında Sportive’de yapacağınız ilk 350 TL ve üzeri tek ödeme ve taksitli alışverişinize 50 TL chip-para sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 15 Eylül 2019 tarihine kadar Sportive mağazalarında kullanılabilecektir. Kullanılmayan chip-paralar 16 Eylül 2019 tarihinde geri alınacaktır.
  • Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahil değildir.
  • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 50 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
  • Kampanyadan firmanın devam eden kampanyaları ile birlikte faydalanılabilir.
  • Kampanya, İstanbul’da Aqua Florya AVM, Bayrampaşa Forum AVM, Beylikdüzü Konsept Sportive, Beylikdüzü Outlet Mağaza, Hilltown AVM, Mall of İstanbul AVM, Özdilek Park AVM, İsFanbul AVM, Sirkeci Sportive, Ankara’da AnkaMall AVM, Çanakkale’de Çanakkale 17 Burda AVM, Antalya’da Markantalya AVM, Agora AVM, Deepo Outlet AVM, Eskişehir’de Espark AVM ve Rize’deki mağazalarda geçerlidir.