e-hamal.com’dan 15 TL Worldpuan!

World Mobil’e özel e-hamal.com’dan 15 Eylül – 31 Ekim 2019 tarihleri arasında yapılacak 150 TL ve üzeri tek çekim alışverişe 15 TL değerinde Worldpuan hediye edilecektir.

Nasıl katılırım?

Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan “Hemen Katıl” butonuna basılmalıdır.

Kampanyaya ait detay bilgiler

  • World Mobil’e özel e-hamal.com’dan 15 Eylül – 31 Ekim 2019 tarihleri arasında yapılacak 150 TL ve üzeri tek çekim alışverişe 15 TL değerinde Worldpuan hediye edilecektir.
  • Her müşteri kampanya süresince kampanyadan maksimum bir kez yararlanabilecek olup, kampanya koşullarını sağladığı ilk harcamada 15 TL Worldpuan kazanacaktır.
  • Ayrıca, kampanya kapsamında Yapı Kredi kartları ile yapılacak 150 TL ve üzeri tek çekim alışverişe, alışveriş tutarının %15’i kadar tutar, e-hamal tarafından e-hamal kumbara hesabına bir sonraki alışverişte kullanılmak üzere yansıtılacaktır.
  • 15 TL Worldpuan kazanılabilmesi için alışveriş tutarının minimum 150 TL olması gereklidir, kumbara hesabına yansıtılan tutar ödeme anında sepet tutarına yansıtılmayacaktır.Kampanya kapsamındaki harcamalardan kargo bedeli alınmayacaktır.