Mobil Ödeme işlemlerinizde 25 TL Worldpuan!

1 – 30 Eylül 2019 tarihleri arasında World Mobil veya Yapı Kredi Mobil ile tek seferde yapacağınız 25 TL ve üzeri 5. mobil ödeme işleminize 10 TL, 10. işleminize 15 TL, toplam 25 Worldpuan!

Nasıl katılırım?

Kampanyaya katılmak için Android cep telefonuna World Mobil veya Yapı Kredi Mobil indirilmelidir. Kampanya kapsamında mobil ödeme işlemi yapabilmek için World Mobil’de Pay menüsünde yer alan Mobil Ödeme’ye veya Yapı Kredi Mobil’de yer alan Kartlarım sekmesine girerek istenilen kredi kartının mobil ödeme işlemine açılması gerekmektedir.

Kampanyaya ait detay bilgiler

  • Kampanya müşteri ve cihaz bazında geçerli olup her müşteri en fazla 25 TL puan kazanabilecektir ve aynı gün yapılan işlemlerden yalnızca ilki kampanyaya dahil edilecektir.
  • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ile Yapı Kredi POS’u ya da diğer banka POS’larından yapılacak tüm peşin alışverişler dahildir.
  • Kazanılan puanlar 5 Ekim 2019 tarihine kadar yüklenecek olup puanların son kullanma tarihi 16 Ekim 2019’dur. Kullanılmayan puanlar 17 Ekim 2019’da geri alınacaktır.
  • Aynı gün içerisinde yapılan ilk işlem kampanyaya dahil edilecektir. Kampanya kapsamında kazanılacak puanlar müşterinin en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecektir.