Ramazan’a özel restoran harcamalarınızda toplam 100 TL Worldpuan!

1 Mayıs – 9 Haziran 2019 tarihleri arasında kafe, restoran ve fast-food sektörlerinde tek seferde yapılan 100 TL ve üzeri harcamalarınızın %10’u değerinde, toplamda 100 TL Worldpuan hediye!

Nasıl katılırım?

Kampanyaya KAZAN yazıp bir boşluk bırakarak müşteri numaranızı 4454’e göndererek ya da World Mobil uygulamasından “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılım yapabilirsiniz.

Kampanyaya ait detay bilgiler

  • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir, TEB ve Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar ile kampanyaya dahil sektörlerdeki Yapı Kredi Yapı Kredi POS’larından yapılacak alışverişler dahildir.
  • Kampanyaya SMS (kısa mesaj) ile veya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.
  • Bireysel kredi kartları için; kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 14 Haziran 2019 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 25 Haziran 2019’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 26 Haziran 2019’da geri alınacaktır.