World Nakit, Play Nakit, World Nakit Sanal ile yüklediğin kadar harca, harcadıkça 25 TL indirim kazan!

World Nakit, Play Nakit, World Nakit Sanal kartlarınızla 1-31 Ağustos 2019 tarihlerinde World Üye İşyerleri’nden yapacağınız her 25 TL ve üzeri alışverişinize 5 TL, toplam 25 TL indirim hediye! Hemen Yapı Kredi İnternet Şubesi’nden ya da Müşteri İletişim Merkezi’nden başvurun.

Nasıl katılırım?

Hemen katılabilirsiniz.

Kampanyaya ait detay bilgiler

-Kampanyadan World Nakit, Play Nakit ve World Nakit Sanal kartlar ile World Üye İşyerleri’nden yapılan alışverişlerde geçerlidir.

-1 – 31 Ağustos 2019 tarihleri arasında World Nakit, Play Nakit ve World Nakit Sanal kartlar ile yapılacak her 25 TL ve üzeri alışverişe 5 TL, toplam 25 TL hediye edilecektir.

-Aynı gün aynı üye işyerinden yapılan harcamalardan sadece ilki kampanyaya dahil olacaktır.

-Fatura ödemelerinde ve ön ödemeli kart yüklemelerinde geçerli değildir.

-Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir, bir müşteri kampanyadan en fazla 25 TL kazanabilir.

-Kazanılan indirimler 6 Eylül 2019 tarihinde kampanyaya uygun işlem yapılan ve açık statülü World Nakit, Play Nakit veya World Nakit Sanal karta artı bakiye olarak yansıtılacaktır.

-Yükleme yapıldığı gün kart statüsü açık olan kartlar kampanyadan yararlanabilir. Kart statüsü kapalı olan kartlar kampanyadan yararlanamaz.

-İadesi veya iptali gerçekleşen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

-Kampanyaya dahil işlemler için Yapı Kredi sisteminde tanımlı olan sektör, marka, ve üye işyeri tanımları geçerli olacaktır.